• 8 marca 2021

JOGA NA WIOSNĘ – MINI WARSZTAT JOGI FUNKCJONALNEJ

JOGA NA WIOSNĘ – MINI WARSZTAT JOGI FUNKCJONALNEJ

Warsztaty JOGA NA WIOSNĘ – MINI WARSZTAT JOGI FUNKCJONALNEJ 940 788 Nadia Monika Gołębieska

Zapraszam na autorski zajęcia z jogi funkcjonalnej. Polegać one będą nie tylko na praktyce asan, lecz połączeniu świadomego odczuwania własnego ciała z mechaniką ruchu. Naszym celem będzie ukierunkowanie na poprawę ruchomości kręgosłupa bazując na modelu stabilizacji głębokiej w połączeniu z tonizowaniem i rozluźnianiem nadmiernie napiętych mięśni.

Podstawą zajęć będzie klasyczna hata joga na matach w połączeniu z świadomym intuicyjnym ruchem oraz technikami oddechowymi.

Struktura zajęć:

Joga funkcjonalna – połączenie sekwencji asan ze świadomym ruchem pomoże w uzyskaniu stabilności i mobilności ciała.

Joga powięziowa – wykorzystując ćwiczenia w odciążeniu, które prowadzą do subtelnego otwarcia i rozluźnienia zamkniętych struktur ciała.

Ćwiczenia oddechowe i relaksacja – rozluźnienie, odprężenie, świadome uwolnienie od napięć w ciele poprzez prace z oddechem i mięśniami oddechowymi.

MIEJSCE:

Bogumiłów Kolonia 3n, koło Sieradza

DATA i CZAS:

21.03.2021 godzina 10:00- 13:30…

Gościć nas będą Ola i Jacek w swojej cudownej przestrzeni. Miejsce jest otoczone zielenią, wokoło konie, stawy, łąki i lasy. Proponujemy zarezerwować sobie trochę więcej, można wziąć ze sobą drobną przekąskę, ponieważ po warsztatach planujemy na wspólny piknik na trawie. Możemy delektować się słońcem i wspólnym dzieleniem smakołyków.

CENA: 60 zł

ZGŁOSZENIA I INFO:

bezpośrednio sms 606 974 120 lub poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

FORMULARZ ZGLOSZENIOWY