• 17 czerwca 2020

Z miłości do wolności – wakacje z jogą w górach

Z miłości do wolności – wakacje z jogą w górach

Warsztaty Z miłości do wolności – wakacje z jogą w górach 1080 1080 Nadia Monika Gołębieska

Wyjazd w góry to jak przeniesienie się do innej krainy. Piękno natury, górskie krajobrazy, las, cisza… Czas wewnętrznej integracji, powrotu do własnego rytmu, do korzeni, wolności… Dzieląc się tym co nam najbliższe – GÓRY i JOGA, zapraszamy Was do magicznego miejsca „Monte Luna” w Czarnowie. Tutaj gdzie czas prawie się zatrzymał, wśród zieleni lasów, szumu drzew i górskich wzniesień, planujemy spędzić 6 wakacyjnych dni pełnym rozluźnieniu, spokoju i wolności <3

PROGRAM

Codzienność… czyli codzienna praktyka jogi dla każdego, początkującego i zaawansowanego jogina, sesje regeneracyjne i energetyczne wzmacniające ciało (joga powięziowa i funkcjonalna bazująca na hatha jodze, joga kundalini), poranna pranayama, medytacje, joga nidra, joga kundalini, koncerty gongów i mis tybetańskich. Poza tym cudowna wakacyjna atmosfera, góry, lasy, piesze wycieczki, ogniska, spędzanie czasu pod gołym niebem. Magiczny dom Monte Luna, wspaniałe towarzystwo, relaks i dzika przyroda, a to wszystko z dodatkiem z pysznej wegetariańskiej kuchni!

Proponujemy dla osób chętnych codzienne wyjście w góry, strasy będą dostosowane do grupy i warunków pogodowych. W okolicy jest również dużo ciekawych tras rowerowych dlatego, zachęcamy amatorów rowerowych do zabrania ze sobą swoich dwóch kółek. Prosimy o dodatkową informacje jeśli znajdą się osoby chętne do wspólnego rowerowania.

KIEDY?

7 sierpnia – 12 sierpnia 2020

MIEJSCE:

Czarnów malownicza wioska w urokliwej dolinie u podnóża Karkonoszy, w gminie Kamienna Góra. Z dala od miejskiego zgiełku. Jest tu cicho i spokojnie, a otoczenie lasów i pól sprzyja wypoczynkowi na łonie natury. W Czarnowie znajduje się od 20 lat Świątynia Kriszny, a także Świątynia Shivy i Shakti.

Ośrodek Monte Luna znajduje się w samym centrum Czarnowa. Ten wyjątkowy obiekt położony jest na wzgórzu na przeciwko świątyni.

CENA?

1 310 zł przy wpłacie zaliczki do 17.07.
1 400zł przy wpłacie zaliczki od 1.08.
Cena za wyjazd obejmuje zajęcia, wyżywienie oraz pobyt. Dojazd we własnym zakresie.

HARMONOGRAM

piątek
od popołudnia zakwaterowanie
17.30 obiado kolacja
18.30 joga ,spotkanie organizacyjne
19.00 koncert gongów i mis tybetańskich

sobota – wtorek
8.30 joga powięziowa / funkcjonalna
10.00 śniadanie
11.30 wyjście w góry (fakultatywnie, trasy dostosowane do możliwości grupy)
15:00 obiad
16:00 czas wolny / zwiedzanie świątyni Shivy i Shakti
17.30 joga nidra / kundalini / medytacja
19.00 kolacja
20.00 koncert gongów i mis tybetańskich / ognisko

środa
8.30 joga powięziowa / funkcjonalna
10.00 śniadanie
11.30 wspólny krąg zakończenie + spacer
15.00 obiad

REZERWACJA:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Rezerwacji można dokonać wpłacając 500 zł. Zaliczka nie podlega zwrotowi, jedynie w przypadku gdy zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu pierwszego dnia przyjazdu. Przy wpłacie zaliczki proszę o wysłanie formularza zgłoszeniowego na stronie.

DANE DO PRZELEWU:

Monika Gołębieska
65 1090 2271 0000 0001 3447 8841
Bank Santander
tytuł: joga w górach + imię i nazwisko

INFO I KONTAKT:

Nadia Monika Gołebieska – tel 606 974 120
zapisy przez formularz zgłoszeniowy

  ORGANIZACJA I PROWADZENIE ZAJĘĆ
  Nadia Monika Gołębieska

  z wykształcenia psycholog, masażystka, certyfikowana nauczycielka Hatha Jogi (TKKF), Kundalini Jogi (ITT level 1, 200 hrs), Jogi Powięziowej, Instruktorka Pilates, Yoga Nidra & Meditation (200 RYT Yoga Alliance Certification), Aerial Jogi, www.swiadomosc-ciala.com

  Anna Michalec

  Certyfikowana Nauczycielka Kundalini Jogi, Technik Medytacyjnych oraz Jogi Nidry. (W 2010r ukończony Kurs Nauczycielski certyfikatem Kundalini Research Institute).
  Na chwilę obecną związana z Quaternityoga gdzie stale pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu jogi i medytacji.
  Około pięć lat temu ukończyłam również kurs masażu dźwiękiem przy użyciu mis dźwiękowych.