Joga online

Zapraszam do wirtualnego studia JOGI CODZIENNEJ. Joga powięziowa i funkcjonalna, medytacja i pranayama.

Praktykuj i doświadczaj jogi w zaciszu własnego domu lub w podróży. Korzystaj kiedy chcesz i gdzie Tobie wygodnie!

Dlaczego joga codzienna? Ponieważ dla mnie joga jest obecna w codzienności. Praktyka jogi łączy w sobie asany, techniki oddechowe i medytacyjne, jak również odpowiednie nastawienie do życia i funkcjonowania na co dzień. Joga to relacje z samym sobą i z innymi, to bycie uważnym w codziennych momentach, doświadczanie tego co nas otacza.

Wieloaspektowość, a jednocześnie prostota praktyk jogi pokazuje, jak uważność i dbałość o proste codzienne rzeczy mogą doprowadzić do wielkich zmian. Mała poprawa naszego funkcjonowania może w konsekwencji stać się przełomem, dającym pożądane przez nas efekty.

 

Każdego dnia, jesteśmy bombardowani tak wieloma informacjami, propozycjami i wizjami życia, że sami możemy zwątpić we własny sposób działania i obrany kierunek. Dlatego, w moim przeświadczeniu, głębsze poznanie i odczuwanie siebie pomaga w zachowaniu balansu i prowadzi do równowagi w codziennym życiu. Kiedy wracamy do życia w ciele, odbudowujemy szansę na samopoznanie i własny na rozwój.

Podczas zajęć jogi on line dziele się z Wami moim doświadczeniem codziennej pracy z ciałem. Proponuję zaprojektowane przeze mnie sesje, oparte głównie na jodze klasycznej. Podczas zajęć stosuje szeroką gamę technik jogi (asany, pranayamy, medytacje i relaksacje) w połączeniu z tradycyjnymi ćwiczeniami. W rezultacie ten integralny charakter praktyk pomoże poprawić funkcjonowanie Twojego ciała, uspokoi umysł i zharmonizuje przepływ energii życiowej.

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Zajęcia JOGI POWIĘZIOWEJ i JOGI FUNKCJONALNEJ są prowadzone live czyli na żywo, za pomocą prywatnej grupy na platformie Facebook. Zapisz się na zajęcia, za pośrednictwem formularza poniżej, a dostaniesz maila potwierdzającego z dalszymi instrukcjami. W treści maila znajdziesz link do prywatnej grupy na Facebooku JOGA CODZIENNA ONLINE. Zaczynamy od pierwszego poniedziałku miesiąca i kończymy w ostatnią środę danego miesiąca. Każda sesja jest nagrywana i pozostaje do odtworzenia dla Ciebie kiedy tylko chcesz i ile razy chcesz. Dlatego jeśli z jakiś powodów nie będziesz mógł/a uczestniczyć w zajęciach o zaproponowanej przeze mnie godzinie możesz odtworzyć nagranie sesji jogi w odpowiednim dla Ciebie momencie. Dostęp do nagrań będzie możliwy przez cały okres miesięcznej opłaty.

Możesz również skorzystać z darmowych nagrań JOGI NIDRY , które znajdziesz również na Facebooku w publicznej/otwartej grupie  joga nidra & relaksacja on-line. Kliknij w powyższy link i dołącz do grupy.

GRAFIK ZAJĘĆ ON LINE

PONIEDZIAŁKI godz 19:00 – 20:00  JOGA POWIĘZIOWA live

CZWARTKI godz 19:00 – 20:00  JOGA FUNKCJONALNA live

Dodatkowo w zamkniętej grupie JOGA CODZIENNA ONLINE będą dostępne relaksacje, sesje oddechowe lub krótkie sesje tematyczne z których będziesz mógł/a korzystać podczas danego miesiąca.

Jeśli jesteś chętny/a zacząć jogę ze mną, proszę wypełnij zgłoszenie przez formularz zgłoszeniowy. Dostaniesz ode mnie maila potwierdzającego wraz z instrukcją. W temacie wiadomości wpisz miesiąc w jakim chcesz uczestniczyć w zajęciach np „joga online marzec”. Należy wysłać zgłoszenie możliwie wcześniej przed rozpoczęciem miesiąca kalendarzowego, w którym chcesz rozpocząć praktykę jogi ze mną.

MIESIĘCZNY DOSTĘP JOGI CODZIENNEJ

Jednorazowa opłata 120 zł daje Ci możliwość korzystania z zajęć przez cały miesiąc. Opłata zawiera:

  • 8 godzinnych sesji JOGI POWIĘZIOWEJ i FUNKCJONALNEJ
  • dostęp do nowych zajęć JOGI POWIĘZIOWEJ w każdy poniedziałek  i  nowej sesji JOGI FUNKCJONALNEJ w każdy czwartek,
  • BEZ LIMITU możesz korzystać ze WSZYSTKICH NAGRAŃ sesji jogi, kiedy chcesz i gdzie Tobie pasuje,
  • DODATKOWE nagrania relaksacji, sesji oddechowych lub krótkich sesji tematycznych,
  • DODATKOWO darmowy dostęp do grupy „joga nidra i relaksacja on-line” z nagraniami JOGI NIDRY
  • opłata dotyczy dostępu do zajęć jogi tylko przez jeden miesiąc kalendarzowy.

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA ONLINE

    WAŻNE: jeśli w przeciągu doby, nie dostaniesz ode mnie maila potwierdzającego zgłoszenie, napisz proszę wiadomość na WhatApp +48 606974120. Zdarza się że system zawodzi 🙂 

    Do zobaczenia na macie.