Joga online

W związku z obecną sytuacją w Polsce i na świecie stworzyłam wirtualne studio JOGI CODZIENNEJ.

Dlaczego joga codzienna? Ponieważ dla mnie joga jest obecna w codzienności. Praktyka jogi łączy w sobie asany, techniki oddechowe i medytacyjne, jak również odpowiednie nastawienie do życia i funkcjonowania na co dzień. Joga to relacje z samym sobą i z innymi, to bycie uważnym w codziennych momentach, doświadczanie tego co nas otacza.

Wieloaspektowość, a jednocześnie prostota praktyk jogi pokazuje, jak uważność i dbałość o proste codzienne rzeczy mogą doprowadzić do wielkich zmian. Mała poprawa naszego funkcjonowania może w konsekwencji stać się przełomem, dającym pożądane przez nas efekty.

 

Każdego dnia, jesteśmy bombardowani tak wieloma informacjami, propozycjami i wizjami życia, że sami możemy zwątpić we własny sposób działania i obrany kierunek. Dlatego, w moim przeświadczeniu, głębsze poznanie i odczuwanie siebie pomaga w zachowaniu balansu i prowadzi do równowagi w codziennym życiu. Kiedy wracamy do życia w ciele, odbudowujemy szansę na samopoznanie i własny na rozwój.

Podczas zajęć jogi on line dziele się z Wami moim doświadczeniem codziennej pracy z ciałem. Proponuję zaprojektowane przeze mnie sesje, oparte głównie na jodze klasycznej. Podczas zajęć stosuje szeroką gamę technik jogi (asany, pranayamy, medytacje i relaksacje) w połączeniu z tradycyjnymi ćwiczeniami. W rezultacie ten integralny charakter praktyk pomoże poprawić funkcjonowanie Twojego ciała, uspokoi umysł i zharmonizuje przepływ energii życiowej.

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Zajęcia JOGI POWIĘZIOWEJ i JOGI FUNKCJONALNEJ są prowadzone live czyli na żywo, za pośrednictwem platformy ZOOM. Każde spotkanie jest nagrywane. Dlatego jeśli z jakiś powodów nie będziesz mógł/a uczestniczyć w zajęciach o zaproponowanej przeze mnie godzinie dostaniesz link do nagrania z poszczególnych zajęć jogi. Dostęp do nagrania będzie możliwy jeszcze przez 2 kolejne dni.

Zajęcia JOGI NIDRY będą dostępne w formie nagrań on-line za pośrednictwem grupy na facebooku joga nidra & relaksacja on-line.

GRAFIK ZAJĘĆ ON LINE

PONIEDZIAŁKI godz 19:00 – 20:20  JOGA POWIĘZIOWA live

ŚRODY godz 19:00 – 20:20  JOGA FUNKCJONALNA live

JOGA NIDRA spontanicznie w wybrane wcześniej dni tygodnia, bieżące informacje w grupie na facebooku  joga nidra & relaksacja on-line

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA ONLINE

    OPŁATY za jedną osobę
    • dostęp do pojedynczych zajęć 20 zł dotyczy zajęć JOGI POWIĘZIOWEJ  i JOGI FUNKCJONALNEJ.
    • dostęp do zajęć JOGI NIDRY darmowy

    Osoby chętne proszę o zgłoszenie przez formularz (poniżej) lub wiadomość messenger. Zostanie stworzona grupa na komunikatorze messenger gdzie będę przesyłać linki do spotkania na platformie zoom. Jeśłi nie posiadasz konta na Facebooku, link prześle drogą mailową.