O mnie

Monika Gołębieska

Nazywam się Monika Gołębieska i przede wszystkim jestem kobietą, która celebruje życie. Jestem kobietą, mamą, psychologiem, masażystką i joginką. Moja profesjonalna działalność skupia się na pracy z ciałem poprzez dotyk, ruch i świadomość. Mam 15-letnie doświadczenie jako joginka i jestem nauczycielką wielu nurtów jogi. Jestem także prekursorką jogi funkcjonalnej, innowacyjnej metody pracy z ciałem, która łączy ponadczasowe aspekty jogi z treningiem funkcjonalnym i świadomym rozluźnianiem.
Od 2015 roku poświęcam się pracy jako terapeutka, fascynując się relacją między ciałem, umysłem a emocjami. W mojej praktyce korzystam z różnych metod, takich jak joga klasyczna, kundalini joga, yin joga, joga i terapia powięziowa, Tantra, techniki Mindfulness, TRE czy joga nidra i medytacja. Oferuję sesje indywidualne oraz prowadzę warsztaty, na których uczestnicy świadomie pracują nad swoim ciałem.
Jako organizatorka wyjazdów z jogą zarówno w kraju, jak i za granicą, staram się dzielić swoją pasją z innymi. Obecnie moje życie nabiera pełni, gdyż spełniam się również jako mama. Mieszkam na Teneryfie, gdzie kontynuuję celebrację życia, czerpiąc radość z każdego momentu.

Masz pytanie? Skontaktuj się

KWALIFIKACJE

 • mgr Psychologii
 • Technik Masażysta
 • Certyfikowana masażystka MER głębokiego masażu powięziowego, komplementarne 5 modułów – Satyarthi Peloquin
 • Certyfikowana terapeutka manualna terapii CranioSacralnej instytutu Upledgera – CST1, CST2
 • Certyfikowana masażystka Lomi Lomi Nui
 • Certyfikowany Nauczyciel Kundalini Jogi, Hatha Jogi, Aerial Yogi, Jogi i medytacji dla kobiet w ciąży, Jogi Powięziowej – model integralny, Jogi Nidry & Meditacji
 • Instruktorka Metody Pilates – Pilates Core I i II stopień
 • Terapeutka Reiki I stopień

SZKOLENIA

 • Mindfulness (MBSR), 8-tyg. Trening Redukcji Stresu metodą Mindfulness
 • Terapia mięśniowo powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu
 • Masaż wisceralny w ujęciu osteopatycznym
 • Techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie – Ciążówka
 • Aromaterapia kliniczna – skuteczne metody leczenia dzieci i dorosłych

Opinie

Zajęcia z Moniką to przeżycie. Podróż w głąb siebie a jednocześnie spotykanie z drugim człowiekiem, czyste, bezinteresowne. Atmosfera zajęć sprawia, że chce się tu po prostu być. Monika, dzięki otwartości, wspaniale przekazuje filozofię jogi wzbogacając ten przekaz w pełni profesjonalne zajęcia ruchowe. Zawsze wiemy jak dokładnie wejść w pozycję, jak oddychać i jak z niej czerpać. Bez pośpiechu, bez ciśnienia ale z dbałością o szczegóły. Odpowiednio dobrana muzyka jest dopełnieniem tych pięknych spotkań.

Ola i Jacek

Serdecznie polecam! Dopiero dzięki zajęciom z Moniką zrozumiałam co to jest prawdziwa Joga! Poznaję swoje ciało i jego możliwości! Jej pasja, otwartość i chęć pomocy jest zaraźliwa! Dziękuję!

Agnieszka Kudlik

Joga z Moniką to czas przyjemności dla ciała i ducha. Monika z niezwykłą lekkością i miękkością zabrała mnie w podróż w nieznane…. Przeniosła w świat energii, spokoju połączonego z oddechem i samoświadomości oraz pokazała jego wpływ na moją fizyczność. Ta podróż nieustannie trwa… Kiedy uczeń jest gotów Mistrz staje na jego drodze…. Jest jak drogowskaz…. Ogromna wdzięczność

Aleksandra Kossowska Kolek

Na swojej drodze poszukiwań duchowych jednym z moich celów była joga. Przez jakiś czas uczestniczyłam w takich zajęć, nie do końca będąc przekonaną – czy to oby było to, co mi w duszy grało ?
Pamiętam to wrześniowe popołudnie,kiedy to czując, że coś trzeba z narastającym codziennym stresem zrobić, trafiłam na zajęcia jogi do Moniki. To był ten moment otwarcia drzwi do nowej, jakże pięknej drogi.
Swoją niepewność próbowałam nadrobić emocjami „że ja tam coś niby wiem, a czegoś to na pewno nie będę mogła zrobić itd.” Moniki spokój, empatia, aura, kompetencja, którą otaczała praktykujących spowodowała, iż to był ten pierwszy dzień i kolejne dni i kolejne lata… które bez jogi stawały się tęsknotą, aby znów utulić się w klimacie bezpieczeństwa, zaufania, wiary, uczciwości. To dawała Monika wytrwale wprowadzając w arkana jogi na poziomie fizycznym, duchowym i psychicznym. Wchodząc po drabinie rozwoju duchowego otwierała kolejne „drzwi” prowadząc również warsztaty, które z kolei stawały się kolejnym procesem zmiany wewnętrznej. Automatycznie za tym szła świadomość stylu życia z dietą włącznie. Tu już się rozpoczął jogiczny styl życia w całym tego słowa znaczeniu. Motto Moniki „Pozostań w miękkości, pięknie na Tobie wygląda” – równie mocno się czuje, kiedy robi masaż. To dotyk skrzydeł motyla, który okazuje się, że w konsekwencji głęboko na poziomie fizycznym i emocjonalnym uczynił cuda – uzdrowił. Niejednokrotnie tego doświadczyłam, wprowadzając w zaskoczenie świat klasycznej medycyny.
Podsumowując dodam, że dzięki Monice moje życie dzielę na – przed jogą i – joga, dzięki czemu zyskałam nową świadomość ciała i duszy i ważne, że wiara w słowa, iż „Anioły są wśród nas” nie jest górnolotnym frazesem, a prawdą – takim Aniołem jest Monika. Dziękuję Ci z całego serca na zawsze, że pojawiłaś się w moim życiu.

Marzena Mrówczyńska

Spotkałam Monikę w odpowiednim czasie, miejscu i porze. Taka jest Monika, trafia w punkt. Jest zdyscyplinowana, otwarta i masuje zagłębiając się w Ciebie, w Twoje potrzeby. Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, znajdź ją i oddaj się temu co Ci proponuje, a życie rozkwitnie miłością. Ogromna transformacja przed Tobą. Polecam z całego serca

Gabriela Pawlina

Chodziłam za zajęcia indywidualne do Moniki będąc w ciąży. Absolutnie uwielbiałam te jogiczne seanse! Każde były inne, zero monotonii: mimo spokoju i wyciszenia. Profesjonalne podejście, duża wiedza i ciepły sposób bycia sprawiały, że ja i maluch czuliśmy się po zajęciach metr nad ziemią… Polecam gorąco!

Anna Lewandowska

Długo zastanawiałam się czy joga jest dla mnie. Spróbowałam zajęć u Moniki. Zajęcia okazały się cudowne, dostosowane do mojej tuszy, wieku i stanu zdrowia. Monika łączyła ćwiczenia fizyczne z elementami relaksacji – jogi nidry. Jej cudowny, ciepły głos wprowadza w stan uspokojenia i powoduje że umysł wędruje tam gdzie ona chce. Ulgę przyniósł mi również dotyk jej dłoni. W sytuacjach krytycznych poddałam się masażowi szczęk, karku i pleców. Bardzo odpuszczające i pomocne doświadczenie.

Irena

Monika traktuje ciało z szacunkiem, prosi aby spróbowało się skręcić, a jednocześnie wyprostować, opuścić i podnieść. Czasem brzmi to nie wykonalne, ale podążamy za jej głosem próbując choć trochę zbliżyć się do pozycji, którą z gracją przyjmuje. Podaje instrukcje w sposób łatwy i delikatny, chcoć czasem jest to trudne wierze że dam radę. A jeśli nawet się nie uda Monika zawsze powie „daj sobie czas, pracuj łagodnie”. Taka sama jest gdy masuje. Najpierw delikatnie oswaja ciało, później ono poddaje się jej bezwiednie. W masażu Lomi relaksuje tak wspaniale, że półtorej godziny jest chwilą, po której nie wiesz gdzie są drzwi. Wciąż się rozwija, zna wiele technik masażu i dostosowuje je do potrzeb i oczekiwań. Wraca w moje strony czasami, wtedy zapisuję się do niej na sesję, żeby znów z nią pobyć, jej dotykiem i uśmiechem jakiego nie ma nikt.

Barbara Pankiewicz

Monika jest dla mnie drogowskazem w mojej drodze. Ma w sobie pierwiastek boskości, który sprawia, że aura którą roztacza zostaje już na zawsze w podświadomości obecnych. Jest mi osobą szczególnie bliską, przy której czuję się zaopiekowana i prowadzona w sposób taki, który w danym momencie potrzebuje moje ciało. Jej masaże i praktyka jogi uwolniły mnie od napięcia miesniowego, zniwelowały mój rosnacy garb i powiekszajacą się skoliozę. Monika to jednocześnie terapeuta, przewodnik duchowy i przyjaciel. To osoba autentyczna, poszukujaca i czujaca. Polecam całym sercem

Jolanta Juszczak

Bądź na bieżąco

JOGA NA TENERYFIE JESIENIĄ

Warsztaty JOGA NA TENERYFIE JESIENIĄ 1080 864 Nadia Monika Gołębieska

Czy marzysz o ucieczce od codzienności i odnalezieniu spokoju oraz harmonii w magicznym otoczeniu? Dołącz do naszego niezwykłego retreatu z jogą na pięknej Teneryfie! Zapraszamy Cię na wyjątkową podróż do serca Wysp Kanaryjskich, gdzie będziesz mógł/mogła oddać się praktyce jogi, regeneracji ciała, ukojeniu umysłu, a także odkrywaniu uroków tej magicznej wyspy. Podczas naszych wyjazdów nie…

Czytaj więcej

JOGA NA TENERYFIE NA WIOSNĘ

Warsztaty JOGA NA TENERYFIE NA WIOSNĘ 1080 864 Nadia Monika Gołębieska

Zapraszamy Cię do niezapomnianej przygody z jogą na urokliwej Teneryfie! To oferta stworzona z myślą o tych, którzy pragną odnaleźć równowagę, zregenerować ciało i umysł, oraz cieszyć się niezwykłym pięknem Wysp Kanaryjskich. Jeśli marzysz o regeneracji w magicznym otoczeniu, nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania. Wybierając nasze wyjazdy, możesz doświadczyć harmonijnego połączenia odkrywania fascynujących zakątków Teneryfy,…

Czytaj więcej

SPRING HOLIDAY WITH SPANISH LANGUAGE IN TENERIFE

Bez kategorii SPRING HOLIDAY WITH SPANISH LANGUAGE IN TENERIFE 1080 1080 Nadia Monika Gołębieska

HOLA CHICAS Y CHICOS! Do you want to de-stress and experience the pampering warmth of the sun on one of the most attractive of the Canary islands? Do you want to start learning Spanish in a country where it is spoken every day, in a nice and cheerful atmosphere? If you answered yes to at least one…

Czytaj więcej

Umów się na sesje

MER

Masaż powięziowy MER

To jedna z najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami głębokimi oraz powięzią w rozumieniu holistycznym – postrzegającym ludzkie ciało jako całość w połączeniu z umysłem i uczuciami. Każdy ból i każde napięcie jest zapisaną w ciele historią zawierającą bagaż emocji i doświadczeń.

LOMI LOMI NUI

Masaż relaksacyjny

Lomi Lomi Nui jest to tradycyjna, wywodząca się z Hawajów, metoda pracy z ciałem. Powszechnie uznawana za głęboko relaksującą i uzdrawiającą formę masażu. Ceremonia masażu obejmuje całe ciało (poza sferami intymnymi), a wykonuje się go dłońmi i przedramionami.

JOGA

Praktyka świadomego życia

Joga niezależnie od tego czy jest to praktyka asan, pranajama czy medytacja – uczy mnie świadomego życia, bycia obecnym, bycia uważnym wobec siebie i otaczającego mnie świata. Im więcej uda mi się wprowadzić uważności w moje życie, tym więcej czerpię z tego korzyści.