O mnie

Nadia Monika Gołębieska

Nazywam się Nadia Monika Gołębieska. Z wykształcenia jestem psychologiem, terapeutką manualną, masażystką i nauczycielką jogi. Od kilkunastu lat praktykuje i zdobywam wiedzę związaną szeroko pojętą holistyczną pracą z ciałem. Fascynuje mnie relacja ciało – umysł – emocje, to właśnie ona kieruje mnie do nieustannego zgłębiania nowych terapeutycznych form pracy z drugą osobą. Moim celem jest pomoc w odzyskaniu balansu i komfortu w ciele. Poczucie wewnętrznego spokoju i równowagi. W mojej codziennej pracy podążam za odczuciami i tym, co dzieje się w danym momencie. Wyznaję zasadę, że każdy jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia, dlatego moje metody pracy polegają na łączeniu różnych technik i własnych doświadczeń, będących wieloaspektowym podejściem do drugiej osoby.

Masz pytanie? Skontaktuj się

KWALIFIKACJE

 • mgr Psychologii
 • Technik Masażysta
 • Certyfikowana masażystka MER głębokiego masażu powięziowego, komplementarne 5 modułów – Satyarthi Peloquin
 • Certyfikowana terapeutka manualna terapii CranioSacralnej instytutu Upledgera – CST1, CST2
 • Certyfikowana masażystka Lomi Lomi Nui
 • Certyfikowany Nauczyciel Kundalini Jogi, Hatha Jogi, Aerial Yogi, Jogi i medytacji dla kobiet w ciąży, Jogi Powięziowej – model integralny, Jogi Nidry & Meditacji
 • Instruktorka Metody Pilates – Pilates Core I i II stopień
 • Terapeutka Reiki I stopień

SZKOLENIA

 • Mindfulness (MBSR), 8-tyg. Trening Redukcji Stresu metodą Mindfulness
 • Terapia mięśniowo powięziowych punktów spustowych z diagnostyką funkcjonalną narządu ruchu
 • Masaż wisceralny w ujęciu osteopatycznym
 • Techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie – Ciążówka
 • Aromaterapia kliniczna – skuteczne metody leczenia dzieci i dorosłych

Opinie

Zajęcia z Moniką to przeżycie. Podróż w głąb siebie a jednocześnie spotykanie z drugim człowiekiem, czyste, bezinteresowne. Atmosfera zajęć sprawia, że chce się tu po prostu być. Monika, dzięki otwartości, wspaniale przekazuje filozofię jogi wzbogacając ten przekaz w pełni profesjonalne zajęcia ruchowe. Zawsze wiemy jak dokładnie wejść w pozycję, jak oddychać i jak z niej czerpać. Bez pośpiechu, bez ciśnienia ale z dbałością o szczegóły. Odpowiednio dobrana muzyka jest dopełnieniem tych pięknych spotkań.

Ola i Jacek

Serdecznie polecam! Dopiero dzięki zajęciom z Moniką zrozumiałam co to jest prawdziwa Joga! Poznaję swoje ciało i jego możliwości! Jej pasja, otwartość i chęć pomocy jest zaraźliwa! Dziękuję!

Agnieszka Kudlik

Joga z Moniką to czas przyjemności dla ciała i ducha. Monika z niezwykłą lekkością i miękkością zabrała mnie w podróż w nieznane…. Przeniosła w świat energii, spokoju połączonego z oddechem i samoświadomości oraz pokazała jego wpływ na moją fizyczność. Ta podróż nieustannie trwa… Kiedy uczeń jest gotów Mistrz staje na jego drodze…. Jest jak drogowskaz…. Ogromna wdzięczność

Aleksandra Kossowska Kolek

Na swojej drodze poszukiwań duchowych jednym z moich celów była joga. Przez jakiś czas uczestniczyłam w takich zajęć, nie do końca będąc przekonaną – czy to oby było to, co mi w duszy grało ?
Pamiętam to wrześniowe popołudnie,kiedy to czując, że coś trzeba z narastającym codziennym stresem zrobić, trafiłam na zajęcia jogi do Moniki. To był ten moment otwarcia drzwi do nowej, jakże pięknej drogi.
Swoją niepewność próbowałam nadrobić emocjami „że ja tam coś niby wiem, a czegoś to na pewno nie będę mogła zrobić itd.” Moniki spokój, empatia, aura, kompetencja, którą otaczała praktykujących spowodowała, iż to był ten pierwszy dzień i kolejne dni i kolejne lata… które bez jogi stawały się tęsknotą, aby znów utulić się w klimacie bezpieczeństwa, zaufania, wiary, uczciwości. To dawała Monika wytrwale wprowadzając w arkana jogi na poziomie fizycznym, duchowym i psychicznym. Wchodząc po drabinie rozwoju duchowego otwierała kolejne „drzwi” prowadząc również warsztaty, które z kolei stawały się kolejnym procesem zmiany wewnętrznej. Automatycznie za tym szła świadomość stylu życia z dietą włącznie. Tu już się rozpoczął jogiczny styl życia w całym tego słowa znaczeniu. Motto Moniki „Pozostań w miękkości, pięknie na Tobie wygląda” – równie mocno się czuje, kiedy robi masaż. To dotyk skrzydeł motyla, który okazuje się, że w konsekwencji głęboko na poziomie fizycznym i emocjonalnym uczynił cuda – uzdrowił. Niejednokrotnie tego doświadczyłam, wprowadzając w zaskoczenie świat klasycznej medycyny.
Podsumowując dodam, że dzięki Monice moje życie dzielę na – przed jogą i – joga, dzięki czemu zyskałam nową świadomość ciała i duszy i ważne, że wiara w słowa, iż „Anioły są wśród nas” nie jest górnolotnym frazesem, a prawdą – takim Aniołem jest Monika. Dziękuję Ci z całego serca na zawsze, że pojawiłaś się w moim życiu.

Marzena Mrówczyńska

Spotkałam Monikę w odpowiednim czasie, miejscu i porze. Taka jest Monika, trafia w punkt. Jest zdyscyplinowana, otwarta i masuje zagłębiając się w Ciebie, w Twoje potrzeby. Jeżeli chcesz coś zmienić w swoim życiu, znajdź ją i oddaj się temu co Ci proponuje, a życie rozkwitnie miłością. Ogromna transformacja przed Tobą. Polecam z całego serca

Gabriela Pawlina

Chodziłam za zajęcia indywidualne do Moniki będąc w ciąży. Absolutnie uwielbiałam te jogiczne seanse! Każde były inne, zero monotonii: mimo spokoju i wyciszenia. Profesjonalne podejście, duża wiedza i ciepły sposób bycia sprawiały, że ja i maluch czuliśmy się po zajęciach metr nad ziemią… Polecam gorąco!

Anna Lewandowska

Długo zastanawiałam się czy joga jest dla mnie. Spróbowałam zajęć u Moniki. Zajęcia okazały się cudowne, dostosowane do mojej tuszy, wieku i stanu zdrowia. Monika łączyła ćwiczenia fizyczne z elementami relaksacji – jogi nidry. Jej cudowny, ciepły głos wprowadza w stan uspokojenia i powoduje że umysł wędruje tam gdzie ona chce. Ulgę przyniósł mi również dotyk jej dłoni. W sytuacjach krytycznych poddałam się masażowi szczęk, karku i pleców. Bardzo odpuszczające i pomocne doświadczenie.

Irena

Monika traktuje ciało z szacunkiem, prosi aby spróbowało się skręcić, a jednocześnie wyprostować, opuścić i podnieść. Czasem brzmi to nie wykonalne, ale podążamy za jej głosem próbując choć trochę zbliżyć się do pozycji, którą z gracją przyjmuje. Podaje instrukcje w sposób łatwy i delikatny, chcoć czasem jest to trudne wierze że dam radę. A jeśli nawet się nie uda Monika zawsze powie „daj sobie czas, pracuj łagodnie”. Taka sama jest gdy masuje. Najpierw delikatnie oswaja ciało, później ono poddaje się jej bezwiednie. W masażu Lomi relaksuje tak wspaniale, że półtorej godziny jest chwilą, po której nie wiesz gdzie są drzwi. Wciąż się rozwija, zna wiele technik masażu i dostosowuje je do potrzeb i oczekiwań. Wraca w moje strony czasami, wtedy zapisuję się do niej na sesję, żeby znów z nią pobyć, jej dotykiem i uśmiechem jakiego nie ma nikt.

Barbara Pankiewicz

Monika jest dla mnie drogowskazem w mojej drodze. Ma w sobie pierwiastek boskości, który sprawia, że aura którą roztacza zostaje już na zawsze w podświadomości obecnych. Jest mi osobą szczególnie bliską, przy której czuję się zaopiekowana i prowadzona w sposób taki, który w danym momencie potrzebuje moje ciało. Jej masaże i praktyka jogi uwolniły mnie od napięcia miesniowego, zniwelowały mój rosnacy garb i powiekszajacą się skoliozę. Monika to jednocześnie terapeuta, przewodnik duchowy i przyjaciel. To osoba autentyczna, poszukujaca i czujaca. Polecam całym sercem

Jolanta Juszczak

Bądź na bieżąco

TANIEC ŻYWIOŁÓW. WYPRAWA DLA KOBIET NA TENERYFĘ.

Warsztaty TANIEC ŻYWIOŁÓW. WYPRAWA DLA KOBIET NA TENERYFĘ. 1080 487 Nadia Monika Gołębieska

Zamknij na chwilę oczy i wyobraź sobie siebie w kręgu cudownych kobiet na innej planecie… Miejsce w którym jesteś jest oszałamiająco piękne! Miękkie i twarde jednocześnie. Dzikie a jednak stabilne. Pełne skrajności tworzących harmonijną całość. To miejsce takie jak wnętrze każdej kobiety. Podążasz teraz ścieżką w głąb wyspy/siebie, eksplorujesz nowe obszary, odnajdujesz jakości za którymi…

Czytaj więcej

Zakochana w swoim ciele. Świadomość ciała w ciąży.

Artykuł Zakochana w swoim ciele. Świadomość ciała w ciąży. 800 535 Nadia Monika Gołębieska

Ciało to moje fizyczne, materialne opakowanie, mój największy nauczyciel. Połączenie umożliwiające doświadczanie zarówno siebie jak i kontakt ze światem zewnętrznym. Nic dziwnego, że stało się moją największą pasją. Pasją która jest moją pracą zawodową jak i kierunkiem do eksplorowania siebie. Kierunkiem do doświadczania ciała, słuchania go, nauki w zrozumieniu i komunikowaniu się z nim. Niekończącą…

Czytaj więcej

RELAKSACYJNY WYPOCZYNEK Z JOGĄ NA TENERYFIE!

Warsztaty RELAKSACYJNY WYPOCZYNEK Z JOGĄ NA TENERYFIE! 1080 720 Nadia Monika Gołębieska

Relaksacyjny wypoczynek z jogą na Teneryfie to propozycja dla osób, które pragną regeneracji i odpoczynku na jednej z piękniejszych Wysp Kanaryjskich – Teneryfie. Jeśli potrzebujesz odbudować siebie, zasilić się słońcem i pozytywną atmosferą, lubisz aktywnie spędzić czas odkrywając magiczne zakątki, to idealnie trafiłeś. Z nami doświadczysz niezapomnianej podróży, zregenerujesz swoje ciało i wyciszysz umysł. Proponujemy…

Czytaj więcej

Umów się na sesje

MER

Masaż powięziowy MER

To jedna z najbardziej efektywnych metod pracy z tkankami głębokimi oraz powięzią w rozumieniu holistycznym – postrzegającym ludzkie ciało jako całość w połączeniu z umysłem i uczuciami. Każdy ból i każde napięcie jest zapisaną w ciele historią zawierającą bagaż emocji i doświadczeń.

LOMI LOMI NUI

Masaż relaksacyjny

Lomi Lomi Nui jest to tradycyjna, wywodząca się z Hawajów, metoda pracy z ciałem. Powszechnie uznawana za głęboko relaksującą i uzdrawiającą formę masażu. Ceremonia masażu obejmuje całe ciało (poza sferami intymnymi), a wykonuje się go dłońmi i przedramionami.

JOGA

Praktyka świadomego życia

Joga niezależnie od tego czy jest to praktyka asan, pranajama czy medytacja – uczy mnie świadomego życia, bycia obecnym, bycia uważnym wobec siebie i otaczającego mnie świata. Im więcej uda mi się wprowadzić uważności w moje życie, tym więcej czerpię z tego korzyści.