• 23 lutego 2021

Blisko Siebie – warsztat rozwojowy oparty na pracy z dotykiem

Blisko Siebie – warsztat rozwojowy oparty na pracy z dotykiem

Warsztaty Blisko Siebie – warsztat rozwojowy oparty na pracy z dotykiem 940 788 Nadia Monika Gołębieska

W dobie epoki pośpiechu, zaangażowania w pracę i permanentnego braku czasu, zaczęliśmy korzystać z różnych rozwiązań technologicznych: komunikatorów i mediów społecznościowych ułatwiających kontakt z innymi ludźmi. Spotkania na żywo zastępujemy kontaktem online. Zaczynamy dostrzegać, że relacje międzyludzkie się zmieniają i stają się coraz bardziej powierzchowne. Tak jak łatwo nawiązujemy nowe znajomości w sieci, coraz trudniej jest nam otworzyć się na drugą osobę podczas bliskiego kontaktu.

Nawiązujemy różne: bliższe lub dalsze relacje, ale wzajemnie napędzający się pośpiech społeczny i ilość spraw do załatwienia zabiera nam energię i powoduje, że relacje te są krótkotrwałe i powierzchowne. Szukamy w drugiej osobie bezpieczeństwa, spełnienia, doznania bliskości, namiętności, ciągle będąc nienasyceni.

Połączenie i stosunek do relacji ze sobą, swoim ciałem staje się kluczem do innej rzeczywistości. Bezpieczne nawiązanie kontaktu ze sobą poprzez ruch, dotyk, zmysły wspomaga powrócić do wewnętrznej równowagi, połączenia i spełnienia. Odkrywanie własnych potrzeb i świadoma komunikacja wspiera proces odzyskiwania zaufania do siebie i własnego ciała. W konsekwencji staje się nośnikiem do zdrowych relacji z innymi, opartych na otwartości i zaufaniu.

Warsztat BLISKO SIEBIE powstał z chęci przywrócenia realnej i namacalnej bliskości na poziomie międzyludzkim czy partnerskim. Świadome i naturalne nawiązanie kontaktu ze sobą, swoją cielesnością wspiera proces otwartości i szczerości w relacjach z innymi.

JAKOŚCI PŁYNĄCE Z UCZESTNICTWA:
– poszerzenie świadomości ciała, poprzez oddech, ruch i techniki kontemplacyjne
– eksplorowanie relacji ze swoim ciałem jak i siebie w relacji z innymi poprzez taniec intuicyjny
– otwarcie się na nowe doznania płynące z uważnego i czułego dotyku
– nauka masażu nastawionego na odczuwanie przyjemności, płynącej z czułego i uważnego dotyku z partnerem/ką
– usprawnienie komunikacji partnerskiej w celu szczerości, przejrzystości i wzajemnego porozumienia
– otwarcie się na bliskość
– akceptacja ciała i jego reakcji
– zadbanie o siebie i swoją wspólną przestrzeń

MIEJSCE: Czarnów malownicza wioska w urokliwej dolinie u podnóża Karkonoszy, w gminie Kamienna Góra. Z dala od miejskiego zgiełku. Jest tu cicho i spokojnie, a otoczenie lasów i pól sprzyja wypoczynkowi na łonie natury. W Czarnowie znajduje się od 20 lat Świątynia Kriszny, a także Świątynia Shivy i Shakti.
Ośrodek Monte Luna znajduje się w samym centrum Czarnowa. Ten wyjątkowy obiekt położony jest na wzgórzu na przeciwko świątyni.
https://www.facebook.com/osrodekmonteluna/

DATA: 8-11.04.2021

CENA: nocleg i wyżywienie (trzy wege posiłki) 480 zł za osobę + warsztat 500 zł (za osobę) w przypadku pary 800 zł (za parę)

ZAPISY i REZERWACJA:

FORMULARZ  ZGŁOSZENIOWY

Rezerwacje poprzez formularz zgłoszeniowy PLUS wpłacając zaliczkę w wysokości 200 zł.

Zaliczka nie podlega zwrotowi, jedynie w przypadku gdy zwolnione miejsce zostanie zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu pierwszego dnia przyjazdu.

DANE DO PRZELEWU:
Monika Gołębieska
65 1090 2271 0000 0001 3447 8841
Bank Santander
tytuł: Blisko siebie + imię i nazwisko

INFO I KONTAKT
Nadia Monika 606 974 120
Piotr 663 700 514

    PROWADZĄCY:

    Piotr (Masażysta, lightworker, bodyworker, inspirator do zmian, do odkrywania swoich potencjałów. Zajmuje się pacyfikowaniem wewnętrznego sabotażysty, jakim może być nasz umysł, który często staje nam na przeszkodzie do rozwoju, transformacją z poziomu serca za pomocą pracy z ciałem. Prowokuje do uruchamiania wewnętrznej mocy i wdrażania jej w życiu codziennym. Pracuje indywidualnie i grupowo. Indywidualnie zajmuje się: sesjami transformującego, uzdrawiającego masażu Lomi Lomi i Holistycznego Masażu Tantrycznego. Zajmuje się szkoleniem bodyworkerów i masażystów, których inspiruje do połączenia swoich narzędzi pracy z własnymi, indywidualnymi talentami. Prowadzi warsztaty odkrywania wewnętrznej mocy, warsztaty dla par i grupowe ceremonie dźwięku przy użyciu mis dźwiękowych, gongów i instrumentów poruszających ludzką wyobraźnię)

    Nadia Monika Gołębieska: z wykształcenia psycholog, masażystka, nauczycielka kundalini jogi, hatha jogi klasycznej, powięziowej. Zajmuje się holistyczną pracą z ciałem. Zafascynowana relacją umysło-ciało-emocje z pasją zgłębia wiedzę i doświadczenie różnych technik terapeutycznych. W swojej codziennej pracy podąża za intuicją, korzystając z metod pracy takich jak Lomi Lomi Nui, Holistyczny masaż tantryczny, Reiki, Mindfulness, TRE, Mięśniowo Powięziowe Rozluźnianie Energetyczne, Body Mental Centering) . Pracuje indywidulanie jak również, organizuje i prowadzi warsztaty pracy z ciałem.