• 21 kwietnia 2023

MAJÓWKA Z NAUKĄ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO NA TENERYFIE

MAJÓWKA Z NAUKĄ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO NA TENERYFIE

Bez kategorii MAJÓWKA Z NAUKĄ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO NA TENERYFIE 1080 810 Nadia Monika Gołębieska
HOLA CHICAS Y CHICOS!

Chcecie się odstresować i zaznać rozpieszczającego ciepła słońca na jednej z najatrakcyjniejszych spośród kanaryjskich wysp? Chcecie rozpocząć naukę hiszpańskiego w kraju gdzie jest on używany na co dzień, w miłej i wesołej atmosferze? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedzieliście tak, to zapraszam na tydzień dni do raju!!!
Teneryfa – należąca do Hiszpanii wyspa na Oceanie Atlantyckim, będąca częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich. Leży nieopodal północno-zachodnich wybrzeży Afryki, wraz z całym archipelagiem zaliczana jest do Makaronezji. Jest największą i najludniejszą wyspą w archipelagu Wysp Kanaryjskich i najludniejszą wyspą hiszpańską. Teneryfa, choć geograficznie leży na wodach oceanicznych u wybrzeży północnej Afryki, jest integralną częścią Hiszpanii i Unii Europejskiej. Obowiązującą na wyspie walutą jest euro, a językiem urzędowym język hiszpański.

W PROGRAMIE

Tygodniowy pobyt w 4* Hotelu Precise Resort Tenerife w uroczym miasteczku Puerto de la Cruz z ciekawą formą nauczania języka hiszpańskiego w formie zabawy i na luzie.
Zanurzenie się w naturalnym pięknie tej wulkanicznej wyspy, aktywne wycieczki, smakowanie lokalnych potraw, wina i serów.
Kąpiele w Atlantyku i jego naturalnych basenach – także na plaży z czarnym piaskiem wulkanicznym, który gdy się nagrzeje – potrafi być naprawdę gorący!

Zwiedzanie najciekawszych punktów wyspy.

Wulkan Teide – a dokładniej jego okolice. Na wejście potrzebne jest pozwolenie i dobra pogoda. Na szczęście okolice są przecudnej urody, więc podziwiać będziemy „Jego wysokość” z niższych partii.

Garachico przeurocza miejscowość na zachodniej stronie wyspy z naturalnymi basenami, dawniej główny port wyspy.
Icod de los vinos i jego największe oraz najstarsze smocze drzewo Drago Milenario.

Anaga jeden z najpiękniejszych masywów górskich Teneryfy
Ogród Botaniczny Puerto de La Cruz. Najciekawszy ogród na wyspie, zawierający tysiące roślin subtropikalnych. Założony w XVIII wieku przez króla Hiszpanii Karola III. Gdy Hiszpanie dotarli do Nowego Świata, znaleźli tam gatunki roślin nigdy nie widzianych, nie znanych w Europie. Karol III chciał sprowadzić je do swojego pałacu w Madrycie, ale z powodu różnic klimatów sadzonki musiały się wcześniej zaaklimatyzować w warunkach bliższych europejskim. Idealnym do tego miejscem okazała się Teneryfa, gdzie w Puerto de La Cruz założono ogród botaniczny. Dziś to jedno z najpiękniejszych miejsc Teneryfy: ogromny zielony park dający schronienie przed skwarem, pachnący tysiącem kwiatów, z fascynującymi roślinami których nie ma nigdzie indziej w Europie.

KOGO ZAPRASZAM?

Osoby lubiące tego typu eskapady, chcące rozpocząć przygodę z nauką jednego z 3 najpopularniejszych języków na świecie. Będzie nietuzinkowo – w katalogu znanych tour operatorów takiej wyprawy nie znajdziesz! Pary mile widziane.
Wymagana jest jako taka sprawność fizyczna umożliwiająca wymienione w programie atrakcje.

ILE TO POTRWA?
8 dni
Termin: 16-23.05.2023
JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO?

Po zakwalifikowaniu się jako Uczestnik, wpłacie zaliczki kup bilet lotniczy. Jeśli potrzebujesz pomocy, to daj znać. Lecimy do Teneryfa Sur. Na wyspie po przylocie wypożyczamy auto 9-osobowe i przez cały pobyt mamy je do dyspozycji. Zwiedzamy i relaksujemy się zgodnie z ustalonym przez Organizatora programem.

Wyżywienie – lunche/obiady jemy w barach/restauracjach, koszt ok. 8-15 Euro. Warto spróbować hiszpańskiej kuchni, szczególnie dań z ryb i owoców morza nad oceanem. Pyszne i obfite śniadania w cenie.

CO TRZEBA ZABRAĆ?

Lekkie wygodne stroje do aktywnej turystyki oraz na codzienne przechadzki. Garderoba trekkingowa na letnią pogodę. Temperatura w dzień 20-25 stopni, aczkolwiek może też przygrzać mocniej! W nocy, szczególnie nad Oceanem może nieco być chłodniej, dlatego należy też mieć ciepły polar/bluzę z windstopperu. Dalej bierzemy dobre buty do chodzenia, stroje kąpielowe, krem do opalania, okulary. Zakładamy, że każdy mieści się w bagażu podręcznym. Jeśli chodzi o dokumenty – nie trzeba brać nic poza dowodem osobistym (jesteśmy na terenie UE)

CENA WYPRAWY

729 EURO płatne w dwóch ratach (I rata – 129 EUR zaliczka na wskazane niżej konto, II rata- 600 EURO, płatne po przylocie)
+ samolot ok 220 EUR (cena może się zmienić, ale generalnie im wcześniej, tym taniej.

CENA ZAWIERA
  • Wszystkie noclegi ze śniadaniem w 4* Hotelu w Puerto de la Cruz
  • Lekcje hiszpańskiego z native speakerem
  • Transport rzeczy i osób – wypożyczenie samochodu, ubezpieczenie auta, paliwo, kierowca
  • Przygotowanie programu, organizacja i opieka Organizatora na miejscu przez cały czas pobytu
  • Atrakcje wg programu
  • Niespodzianki a’la „Espania”
CENA NIE ZAWIERA
  • Ubezpieczenie NNW i KL (w zakresie własnym) – mogę podać kontakt do sprawdzonej Agentki – ma dobrą ofertę z Ergo Hestia
  • Dojazd do lotniska w Polsce na własną rękę
  • Wyżywienie; obiady czy obiadokolacje w knajpkach, restauracjach w cenach ok. 8-15 Euro/obiad
ZGŁOSZENIA i PŁATNOŚCI

Zadzwoń i zapytaj o miejsce, wypełnij i prześlij formularz zgłoszeniowy na końcu strony, abyśmy mieli do Ciebie kontakt
Kup bilet na 16-23.05.2023

*Jak nie dajesz rady, zadzwoń do Joy – pomoże!
Następnie wpłacasz zaliczkę z tytułem „MAJÓWKA Teneryfa” w wysokości 129 EUR, na podane w mailu konto.
Pozostała część płatna w Euro w dniu przylotu.

Błyskawiczne zapisy chcemy zakończyć jak najwcześniej, ze względu na dobrą obecnie cenę biletów.

PYTANIA – SŁUŻĘ UPRZEJMIE!

Joanna Joy Gradomska, Whatsapp +48 502 601 656 mail:

joanna.gradomska[at]gmail.com

Proszę o przemyślenie decyzji udziału w tej wyprawie. Po wpłaceniu zaliczki kupujemy bilety lotnicze i nie będzie żadnej możliwości zwrotu.
Wyjazd odbędzie się przy udziale min. 6 osób.

Hotel Precise Resort Tenerife 4*
Położony w turystycznej dzielnicy Puerto – Punta Brava. Blisko pięknej piaszczystej plaży o tej samej nazwie.
Oferuje trzy całkowicie odnowione korty tenisowe korty i cztery nowo położone korty do padla, szkołę nurkowania i mini pole golfowe otoczone wyjątkową przyrodą. Ponadto przestronną Salę Fitness z ciężarkami, sprzętem do ćwiczeń cardio i oszałamiającym widokiem na ocean. Baseny. Pośrodku subtropikalnego ogrodu krajobrazowego o powierzchni 40 000 m² znajdują się trzy baseny ze słodką wodą, luksusowy taras słoneczny i wygodna strefa solarium. Wspaniałe odkryte baseny z barem przy basenie idealne do wygrzewania się w promieniach słońca i relaksu w morskiej bryzie.